Вибір обручок завжди залишається проблемою при готуванні до весілля. За старими традиціями обручки купує майбутній чоловік, але всеж це має велике значеня для майбутньої нареченої, адже вони будуть супроводжувати кохання, вірність молодої пари на протязі їхнього життя. Вартість, форма, колір, метал, розмір ми Вам допоможемо у цьому виборі.

Скільки витратити?

  Спочатку потрібно вирішити, скільки витратити на купівлю обручок. Для молодих вони мають велике значення, тож ми радимо не шкодувати грошей, так як вони купуються один раз та на все життя, потрібно, щоб вони завжди Вас радували.

Яка форма?

  На сьогодняшній день існує дуже величезна різноманітність форм обручок. Тож краще Вам особисто приміряти перстні різних форм, оскільки кожному підходить своє. Тут потрібно підкоритися своїм уподобанням.

Вибираємо метал

  Різноманітність металів та їх кольорів просто вражає. Можна вибрати платину, золото, срібло або поєднати декілька. При виборі перстнів з срібла слід пам'ятати, що це м'який метал і обручка буде не довговічною. Найпоширенішим є золото. Існує багато його кольорів: жовте, біле, червоне, зелене. Золото - це міцний та довговічний метал і при цьому не втрачає краси та блиску. Платина - це дуже міцний метал, але при цьому дуже дорогий. Головна її характеристика - це висока якість та довговічність. Свій яскравий блиск вона ніколи не втратить. Популярним також є комбінування декількох видів одночасно (золото - срібло, біле золото - жовте золото, та інше).

Гравірування

  Для романтичності можна вигравірувати свої імена або інший любовний напис на обручальних кільцях. Завжди приємно, коли твоя половинка носить якусь річ з твоїм іменем.

Розмір обручки

  При виборі обручки, потрібно звернути особливу увагу на її розмір. Перстень повинен легко зніматися та одягатися, не беріть завеликий перстень, з розрахунків, що пальці виростуть. Коли приміряєте обручки, потрібно спочатку їх декілька разів зняти та одягти, це дасть змогу більш точно визначити розмір.

Обручка з діамантів

  Діаманти завжди були і будуть кращими друзями жінок. А взагалі діаманти символізують неповторність та постійність в коханні між чоловіком та жінкою. При виборі обручок з діамантів зверніть увагу на форму, якість огранування та чистоту (відсутність недоліків та плям) діамантів.

Вибір обручок для заручин

  Тут повністю можна покластися на свій смак. Зазвичай їх носять до весілля, іноді носять разом з весільною обручкою. Оскільки ця обручка повинна бути суцільним сюрпризом для майбутньої нареченої то найтяжчим буде дізнатися розмір пальця коханої людини. Існує декілька способів. Один із них це потайком взяти якийсь перстень коханої, піти до ювелірного магазину та вибрати обручку, одним мінусом такого способу є те, що кохана може помітити тимчасову відсутність своєї прикраси, і тоді вже не буде такого сюрпризу. Можна взяти кільце коханої надягти собі на палець, відмітити олівцем до куда воно надяглось і піти в магазин. Також можливо взяти перстень коханої обвести з середини по паперу, вирізати та піти в магазин. Ще один спосіб - звернутися за допомогою до подруги коханої, щоб вона запитала про її розмір.