Циркон - мінерал підгрупи острівних силікатів.
Назва каменю циркон походить від перського слова zargun - золотий колір. Інші назви мінералу і його різновидів: Іакінф, Якінта, сталі, гіацинт, жаргон, цейлонський жаргон.
Колір мінералу варіює залежно від змісту домішок: від коричнювато-жовтого до коричневого, сіруватого, червоний, рожевий, іноді безбарвний. Блиск сильний алмазний.
Прозорі кристали циркону ювелірної якості золотисто-жовтого, червоно-бурого, рожевого кольору називаються гіацинтом.
Лікувальні властивості циркону Циркон допомагає при ішемічній хворобі серця. Його рекомендують при кровотечах з носа. Деякі літотерапевт приписують циркону властивість стимулювати роботу щитовидної залози та печінки. Блакитні камені іноді використовують при лікуванні ожиріння, так як вони значно знижують апетит, сприяють зниженню шлункової секреції, допомагають при запорах і стимулюють роботу кишечника. Камені чорного кольору полегшують перебіг простудних захворювань, викликаних переохолодженням організму. У деяких країнах народні цілителі рекомендують носити вироби з цирконом для позбавлення від безсоння і нічних кошмарів.
Циркон впливає па тім'яну чакру.
Талісмани і амулети Циркон - талісман людей, що займаються бізнесом. Прикраси з цирконом, заговорені на купецьку удачу, з давніх років служили талісманами при укладанні торгових угод. І в наш час практикуючі маги виготовляють талісмани, які рекомендують носити при собі при укладанні найбільш вигідних контрактів - талісман вбереже свого господаря від прийняття неправильного рішення.

Матеріал з сайту Женский сайт - красота и здоровье женщины