Малахіт - водний карбонат міді всіх відтінків зеленого кольору, аж до чорно-зеленого. У давнину його вважали каменем лікарів і вчених, символом виконання бажань. У Стародавньому Єгипті жінки розчином малахітової зелені подовжували очі, порошком малахіту наносили зелені тіні.
Вважається, що малахіт приносить здійснення бажань, він популярний як дитячий амулет. Його надягають на шию дитині для захисту від хвороб і небезпек. За старих часів носили перстень з малахітом як оберіг від холери і чуми. Власник чаші з малахіту, який регулярно користуються нею для пиття, стає здатним «розуміти» мова наших менших братів - тварин.
Прикраси з малахіту добре оправляти сріблом і носити в травні.
Назва «малахіт» походить від давньогрецького слова malakos - м'який. Інші назви мінералу і його різновидів: плисовий малахіт, атласна руда, павине камінь, мідна зелень.
Лікувальні властивості
Народні цілителі вважають, що малахіт є прекрасним засобом від хвороб шкіри. Браслети з малахіту очищають шкіру від алергічних висипань і червоних плям. Намисто з малахіту, на думку знахарів, допомагають значно поліпшити зростання волосся. Літотерапевт припускають, що цей мінерал може полегшити напади бронхіальної астми, лікувати захворювання очей, поліпшити зір. Вважається, що платівки з малахіту, накладені на хворі місця, здатні вилікувати ревматизм.
Малахіт впливають начольну і серцеву чакри.
Талісмани і амулети
У якості талісману малахіт слід використовувати тим, хто хоче посилити свою чарівність і привабливість. Музикантам, літераторам, художникам камінь допомагає, якщо оправлений в мідь. Більш за все необхідний самоцвіт артистам, але для них малахіт потрібно відправляти у білі метали: срібло, платину, алюміній.
Матеріал з сайту Женский сайт - красота и здоровье женщины