Нефрит - гідрооксісілікат кальцію, магнію, заліза, який володіє різноманітним фарбуванням. Нефрит - священний камінь стародавнього Китаю. Властивості цього каменю унікальні і спонукають людину до змін своєї сутності, поведінки. Нефрит - це двигун нашої поведінки. Він потемніє в руці людини, наполегливість у своїх помилках.
нефриту приписують здатність захищати власника від потойбічних сил, забезпечувати довголіття та сімейне благополуччя. Рекомендують носити намисто з нефриту. Прикраси з нефриту у срібній оправі будуть оберігати від лихого ока. Червоний нефрит захищає його власника від стихійних лих, блискавок, землетрусів і пожеж.
Назва «нефрит» походить від грецьких слів nephros - нирка і lapis - камінь. Інші назви мінералу і його різновидів: нирковий камінь, камінь маорн, камінь ТОіР, жад, канадський жад, Пунам.
У давнину вважалося, що цей камінь може вилікувати від ниркових кольок.
Лікувальні властивості З найдавніших часів нефрит вважається мало не панацеєю від будь-яких захворювань. Камінь носили на тілі для лікування і профілактики абсолютно всіх недуг. Середньовічні алхіміки і цілителі використовували потертий на порох нефрит для виготовлення різних ліків або просто рекомендували приймати внутрішньо, запиваючи водою. Вважається, що нефрит допомагає при хворобах ночек і мочевиводящнх шляхів. Вагітним жінкам рекомендується носити вироби з нефриту на животі для полегшення пологів. Існує думка, що порошок з нефриту може вилікувати хвороби шлунка і кишечника. Намиста і браслети, зроблені з цього мінералу, нормалізують сон, позбавляють від безсоння і нічних кошмарів.
У багатьох країнах світу кулі з нефриту застосовуються для масажу тіла та обличчя. Платівки з цього мінералу прикладають до хворих місць для полегшення болю при ударах, розтягненнях, ревматизмі. Вони здатні вилікувати запальні процеси в організмі.
Нефрит впливає на серцеву чакру і чакру сонячного сплетення.
Талісмани і амулети Нефрит - талісман вчених, символ розуму і військової мужності. Людина, що носить при собі невелику нефритову фігурку, буде успішнішим і швидше інших йти до наміченої мети. Кільце з білим нефритом є талісманом, що приносить успіх у професійній діяльності, воно також охороняє сімейне щастя. Обереги, виготовлені з нефриту, найкраще підходять воїнам. Вони оберігають господаря від поранень, надають мужність, прагнення до перемоги.

Матеріал з сайту Женский сайт - красота и здоровье женщины