Агат - це шаруватий халцедон, різновид кварцу. Він дуже різноманітний за своїм зовнішнім виглядом. Вважають, що він додає мужність, спокій, сприяє довголіттю, розвиває тонкість почуттів, притягує успіх. Чорний агат дає владу власнику над силами пекла. Шаруватий агат надає чоловікам чарівність, вони подобаються жінкам. Агат здатний оберігати від пияцтва і наркоманії, відганяє погані думки, якщо покласти його під подушку, ви побачите щасливі сни. Цей камінь також зміцнює зір, регулює травлення, оберігає від захворювань нирок. Мохові агати очищають імунну систему.
В давнину агат вважали улюбленим каменем богині Помони, яка була покровителькою врожаю, садівництва. У лікувальних цілях агатові намиста рекомендують носити при тривалому, затяжному кашлі, хворобах горла і зубів, при судомах. Підсилює властивості каменю оправа з міді.
Існує декілька версій виникнення назви цього мінералу. Наприклад, деякі вчені вважають, що назва «агат» походить від грец. abates - щасливий. Інші стверджують, що мінерал отримав назву від сицилійської річки Ахатес, в якій його добували в давнину. Існують інші назви агата і його різновидів: сардонікс, карнеол-сардонікс, нерахітовий онікс, арабський онікс, бастіонний агат, дендрітовую камінь, ласточнік, очей сови.
Лікувальні властивості Літотерапевт стверджують, що агат здатний допомогти своєму власникові впоратися з багатьма недугами. Потрібно лише його правильно носити. Наприклад, при затяжному кашлі, ангіні його носять у вигляді бус, при різних захворювань зубів - у вигляді сережок. При подагрі, хворобах суглобів надягають агатові браслети. Перстень з агатом носять на безіменному пальці лівої руки ті, хто страждає серцевими захворюваннями; на середньому пальці правої руки - люди, схильні до істерик, які страждають безсонням і безпричинними страхами. Агатове брошка допомагає позбутися таких недуг, як астма, запалення легень, бронхіти.
Агати в залежності від кольору мінералу впливають на будь-яку чакру. Червоний впливає на серцеву чакру; блакитний - на чакру, завідувачку діяльністю щитовидної залози.
Талісмани і амулети У якості талісману агат допомагає власникові відкрити обман, виявити недоброзичливців, попереджає про насуваються неприємності. Мінерал налаштовує свого власника на хвилю сприйняття тонкого світу, робить його яснослишащім, ясновидцем і яснообоняющім. Однак тим, хто бажає досягти нетрадиційних здібностей, слід пам'ятати, що знайти їх за допомогою агата вони зможуть тільки за умови, якщо навчаться розуміти «мова» каменю. Вивчити мову мінералу (не тільки агата, але й іншого) можна, якщо щодня по 10-15 хвилин зосереджувати всю свою увагу на камені, налагоджуючи таким чином контакт з ним. Коли контакт встановиться (при спогляданні каменю будуть з'являтися чіткі картини, наприклад річка, дерево, будівлю і т.д.), можна починати працювати з агатом, розвиваючи екстрасенсорні здібності.

Матеріал з сайту Женский сайт - красота и здоровье женщины