Перли - застава вірності в любові, захист цієї вірності, він зміцнює шлюбні узи і будинок. Існує повір'я, що перли блякнуть на людині, яка йде на угоду з совістю, зраджує своїм принципам. Тому перли можна зробити «барометром» поведінки людини.
Назва походить від латинського слова "pernula" - морська раковина. Слово "перли" походить від китайського "чженьджу", арабського "зеьчук", татарського "зеньджу". Інші назви мінералу і його різновидів: скатень, перли, Орієнталь, Магар, перлова зернь, бісер.
Перлина є пластинки арагоніта, що складається з карбонату кальцію. Перли буває білим, жовтим, блакитним, червоним, чорним. Існує морський та річковий перли.
Перли потрібно носити в срібній оправі, бажано на правому безіменному пальці. У тибетській медицині порошок перлів додається в зілля для очищення організму і стимуляції його захисних властивостей. В давнину стверджували, що перли благотворно впливає на склад крові і заспокоює серцевий біль, якщо тримати його в роті. Перли, як і бірюза, гине від випарів хворого тіла. Так само, як і бірюзу, його псують кислоти і жири, він чутливий до нагрівання, може потьмяніти від вогкості. Перли дає людині можливість об'єктивно оцінювати особистість, переглядати свої позиції, усувати помилки.
На думку індійських лікарів, до складу перлів входять важливі першоелементи: Вода, Повітря та Земля, що пояснює його охолоджувальне і заспокійливу дію. Перли, крім того, має загальнозміцнюючі властивості, підвищує життєвість і силу.
Перли є улюбленим каменем на Сході. У японців перли і яшма вважаються засобами для повернення молодості. Перли, як і опал, відносять до нещасливої ​​коштовності, так як він містить в собі негативну силу Місяця, приносить власникові втрату ілюзій і надій, хоча через зміни кольору він може принести і здоров'я. В «Ізборнику Святослава» можна прочитати, що перл сприяє благоденству та довголіття. Стверджувалося: для того щоб уберегтися від лихого ока, мати здатність передбачати майбутнє, потрібно пити товчений перли з молоком буйволиці.
Лікувальні властивості Перлам приписують властивість полегшувати гіпертонічні кризи, виліковувати захворювання нирок, печінки, шлунка і кишечника. Стабілізує він і діяльність нервової системи. Літотерапевт кажуть, що камінь молено використовувати як індикатор для визначення новоутворень (різних пухлин), оскільки він реагує на зміну кислотного балансу організму - тьмяніє, втрачає блиск.
Талісмани і амулети У якості талісману перли допомагає своєму власнику встановити близькі стосунки з іншими людьми, утихомирює його гординю, збиває пиху, позбавляє від марнославства. Діловим людям він допомагає зробити правильний вибір, дає можливість досягти максимальної вигоди при будь-якій угоді, забезпечує шляхи до відступу.
З перлами пов'язано безліч вірувань. У Римській імперії перли вважався символом влади і мудрості, а для жінок це камінь щастя і солодких сновидінь.
Згідно одкровення Іоана Богослова, ворота небесного Єрусалиму складаються з перлин, перлинні вінці символізують божественні сили.

Матеріал з сайту Женский сайт - красота и здоровье женщины